Paketleme & Depolama

Denizli Konut Taşımacılığı ve Eşya Transferi sırasında eşyalarınızın güvenliği en büyük korkunuz olabilir. Mobilyaların ayaklarının hasar görmesi ve kumaşlarının yırtılması, beyaz eşyalarınızın çizilmesi, cam sehpa ve vitrinlerinizin paramparça olması sizi hem yeni bir masrafa hem de strese sokacaktır.
Bunları önlemenin basit ve pratik bir yöntemi var : Doğru Paketleme

Eşyalarınızı doğru şekilde ve doğru materyallerle paketleyerek hem taşınma sürecinde emniyetini sağlayabilir hem de konforlu bir taşınma sağlayabilirsiniz.

Paketleme Tüyoları

 • Cam eşya ve kırılma riski yüksek mutfak gereçlerinizi gazete kağıdı, kraft kağıdı veya parça kumaşlara sararak kolilemek. Böylece birbirlerine ve çevrenin eşyalarınıza uygulayacağı stresleri minimuma indirmiş olursunuz.

 • Çizilmeye müsait tava, tencere ve tepsilerinizi arasına kağıt veya kumaş koyarak kolilemek

 • Çok yer kaplayan özellikle kışlık kıyafetleri vakumlu hurçla ya da havası alınıp hacmi küçültülerek paketlemek

 • Her oda için ayrı koliler yapmak ve kolilerin üzerine nereye veya kime ait olduğunu ya da koli içeriğini yazmak. Örneğin mutfak eşyaları, Ayşe kıyafetler vs (özellikle kalabalık ailelerde ve çok eşyalı evlerde yerleşme sırasında büyük kolaylık sağlar.)

 • Demonte olacak eşyaların vida vb küçük parçaları küçük poşet veya saklama kabına konulmalı, gerekirse eşyaya bantlanmalı

 • Elektronik eşyaların kablolarının eksiksiz toplanmalı ve kabloların bükülmeden düzenli bir şekilde toplanmalı


 • Denizli Evden Eve Nakliyat Firmaları

 • Kırılabilecek eşyaların kolileri üzerine kırılabilir ibaresi konması ve araca yerleşirken dikkatli olunması

 • Halı ve perde gibi kirlenmeye ve kırışmaya müsait eşyalar düzgünce katlanmalı ve şeffaf poşet geçirilerek taşınmalı

 • Sürtme, itme veya atma gibi işlemler eşyalarınızda aşırı strese neden olacağı için böyle hareketlerden kaçınılmalı, mümkün oldukça eşyaların zemin ve duvara değmemesi sağlanmalı

 • Evden Eve Nakliyat sırasında sökülebilir ayak, kol ve raf benzeri parçaların sökülerek paketlenmesi eşya ve mobilya güvenliğini artıracaktır. Sökülmeyen ayak kulp benzeri parçalar ise ekstra sarım işlemleri ile desteklenmelidir.


 • Denizli Mesut Şimşek Evden Eve Nakliyat evden eve nakliyat hizmetinde eşyalarınızı doğru biçimde taşır, yükler ve yerleştirir.

  Depolama

  Özellikle şehirler arası taşınmalarda eski ev ve yenisi ile kontrat süresi veya anlaşma-giriş zamanları tutmayabilir. Ya da yaz başı belli olan tayininiz için yaz sonu başka şehire taşınacak olabilirsiniz. Böyle bir durumda ekstra kira ödemek veya depo kiralama masrafına girmek yerine Denizli Depolama hizmeti ile eşyalarınızı istediğiniz kadar depolarımızda tutabilirsiniz. Böylece hem gereksiz kira ve kontratlardan kurtulur hem de çift nakliye masrafından tasarruf etmiş olursunuz.

  Detaylı bilgi almak için 0 506 676 05 00 numaramızı arayabilirsiniz.

  Güvenilir ve Kurumsal Bir Denizli Evden Eve Nakliyat Firması Mı Arıyorsunuz?

  Eşyalarınızı, Evinizi Gözünüz Arkada Kalmayacak Şekilde Taşımaya Talibiz

  BİZİ ŞİMDİ ARAYIN